34. Rajd Szlakiem Naszej Historii

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie cover-strona-RSNH-2019.png

Za nami kolejny, 34. już RSNH. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy mogli dokonać wyboru czy uczestniczyć w nim w sposób tradycyjny – z mapą, czy z wykorzystaniem aplikacji mobilnej (przygotowanej na systemy Android i IPhone). Tegoroczne hasło Rajdu to „Powstanie Warszawskie”.

W tym roku, zamiast sprawozdania, prosiliśmy patrole o przygotowanie zadania przedrajdowego w postaci:
· biało-czerwonej opaski „powstańczej” dla każdego członka patrolu – które będą nosze przez członków patrolu podczas Rajdu; sposób wykonania opasek dowolny;
· prezentacji dot. „patrona patrolu” – krótkiego opisu działań/szlaku bojowego wybranego oddziału powstańczego – w dowolnej formie (opisu A4, prezentacji multimedialnej lub klipu); im mniej znany będzie opisywany oddział, tym wyższa ocena punktowa.
Dodatkowo punktowane były:
· stroje z epoki (powstańcze lub cywilne), noszone podczas Rajdu;
· przygotowanie i zaśpiewanie wybranej piosenki powstańczej ( w sztabie po zakończeniu trasy);
· sprawozdanie fotograficzne w postaci „selfie” patrolu wykonanych na poszczególnych punktach – publiczne posty umieszczone na Facebook’u lub Instagramie, oznaczone hashtagami #rsnh2019 #pruszkow #numer/nazwa_patrolu.

PLAKAT (do pobrania i ew. wydruku)

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Pruszkowskiego.