XXXIII Rajd „Szlakiem Naszej Historii” 2018

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Komenda Hufca ZHP Pruszków im. Andrzeja Romockiego „Morro”, Muzeum Dulag 121 oraz władze Powiatu Pruszkowskiego i Miasta Gminy Pruszków serdecznie zapraszają do udziału w XXXIII Rajdzie „Szlakiem Naszej Historii”, który odbędzie się 21 kwietnia (sobota) 2018 roku w godz. 09.00 – 15.30.
XXXIII Rajd jest kontynuacją rajdów historyczno-patriotycznych, przypominających najważniejsze wydarzenia XX wieku.
Zgodnie z uchwałą Sejmu RP, rok 2018 jest Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości po 123 latach niewoli, dlatego tegoroczny Rajd odbywa się pod hasłem:

1918 – 2018
100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

Zapraszamy do udziału w Rajdzie młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów młodzieży. Oczekujemy zgłoszeń z każdej szkoły, jak również zgłoszeń indywidualnych patroli rodzinnych.
Szczegółowe informacje oraz ankieta zgłoszeniowa dostępne na stronie:

http://www.pruszkow.zhp.pl/rsnh

Jak zwykle, Rajd odbywa się bez względu na pogodę. Liczymy na masowy udział w tegorocznej imprezie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Font Resize
Contrast