Propozycja programowa – DMB 2018

Czuwaj!

Zachęcamy Was gorąco do skorzystania z propozycji programowej przygotowanej przygotowanej przez Członkinię Komendy Hufca ds. Kształcenia – druhnę hm. Agatę Erhardt-Wojciechowską.

Może zorganizujcie zbiórkę z okazji DMB z inną drużyną – zaprzyjaźnioną lub taką, której nie znacie? A może wyślecie życzenia drużynie z Polski, której nie znacie, a z którą coś was łączy, np. ten sam numer, nazwa, bohater, kolor chust…?
A może zdecydujecie się potraktować “braterstwo” jako służbę? Warto rozejrzeć się dookoła. Może ktoś z waszego środowiska potrzebuje pomocy, może to sąsiedzi waszej harcówki, przechodzień na ulicy… Możecie również nawiązać dłuższą współpracę z domem dziecka, schroniskami dla zwierząt itp.

…umiecie zawiązać na chuście “węzeł przyjaźni”?     😉

Broszurkę z pomysłami, które możecie zrealizować w swoich drużynach bądź zastępach można pobrać >>TUTAJ<<

 

 

Font Resize
Contrast