Kurs ALFA – Chorągiew Stołeczna

Kurs Alfa – Życie jest tego warte?

Baden Powell powiedział: „Nie błądzi tylko ten, kto nic nie robi.” Czasami łatwiej jest nie zadawać pytań, ale na kursie Alfa uważamy, że życie jest warte tego, żeby je odkrywać, nawet jeśli to oznacza popełnienie paru błędów w drodze do celu.

Kurs Alfa to cykl 10 cotygodniowych spotkań o chrześcijaństwie. To również próba spojrzenia na temat wiary z zupełnie innej strony. To wymiana doświadczeń, rozmowy z ciekawymi ludźmi oraz dyskusje o sprawach, które być może od dawna Ciebie nurtują. Alfa to miejsce, gdzie żadne pytanie nie jest zbyt naiwne czy niestosowne.

Kurs odbywa się w miłej, przyjaznej, pozbawionej presji atmosferze – być może dlatego ukończyło go już ponad 25 milionów ludzi, w tym Bear Grylls (najmłodszy naczelnik brytyjskiej organizacji scoutowej).

Kto może wziąć udział?

Każdy, choć kurs adresowany jest szczególnie do:
tych, którzy są wędrownikami i instruktorami
tych, którzy chcą zaznajomić się z chrześcijaństwem,
tych, którzy niedawno stali się chrześcijanami,
tych, którzy chcą odświeżyć sobie podstawy wiary.

Ważne informacje:

Start: 13 października; godzina 19.00
Miejsce spotkań: siedziba Chorągwi Stołecznej
Zgłoszenia przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1YeAoA0M59g8HtI-_DZAXDQo-GIRJo__7g7TABXPJChg/viewform
Koszt: 0 PLN ( słownie: zero złotych)

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/1556104871286245/?ref_dashboard_filter=hosting
Iga Wymysłowska tel.: 662-073-276; e-mail: iga.wymyslowska@gmail.com

Gwarantujemy: pyszne jedzenie, rewelacyjne pełne humoru wykłady oraz fascynujące dyskusje w małych grupach.
Do zobaczenia!
Teresa, Iga, Szymon i Rafał (Kapelan)

Font Resize
Contrast