Czuwaj 9/2020 – 30 lat czasopisma

Drodzy!

Trzydzieści lat temu z datą 2 września 1990 ukazał się pierwszy numer czasopisma CZUWAJ – początkowo dwutygodnika, później miesięcznika.
Aktualne wydanie w znacznej części poświęcone jest sprawom gazety i próbie odpowiedzi na pytanie “Co dalej – czy i jaka gazeta jest nam dzisiaj potrzebna?“.

Instruktorów zachęcamy do przeczytania artykułu “Zakurzony totem, czyli drużynowy w czasie pandemii” oraz “Kursowe wyzwanie w czasie pandemii“. Osoby zainteresowane kształceniem powinny zerknąć na tekst “Jak kształcić? Powiedz mi…“.
Autorzy publikacji zwracają w nich uwagę na ogromne zmiany w naszej harcerskiej służbie – w jakości pracy drużyn i gromad, w ograniczeniu pracy „na żywo”, a jednocześnie dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami.

Link do pełnej wersji numeru: CZUWAJ 9/2020.

Font Resize
Contrast