Zagłosuj na projekt HSR „Jestem harcerzem umiem ratować”

Harcerska Szkoła Ratownicza potrzebuje naszych głosów aby zrealizować swój cel – wydać podręcznik do pierwszej pomocy. Zostanie on wydany aby szerzyć wiedzę na ten temat i tym samym zwiększyć szanse na skuteczne ratowanie życia i zdrowia poszkodowanych. Aby pozyskać środki na zrealizowanie inicjatywy HSR bierze udział w programie „DECYDUJESZ, POMAGAMY” organizowanym przez firmę Tesco Polska.

Głosowanie odbywa się do dnia 31.10.2017r. Zasady oddawania głosu są proste – za każde dokonane zakupy otrzymujemy żeton, którym, wrzucając do odpowiedniej urny, możemy wspomóc organizację.Na projekt HSR można zagłosować w następujących sklepach Tesco:

  • Warszawa Piastów, Al. Tysiąclecia 7
  • Milanówek, Królewska 123a
  • Błonie Poniatowskiego 2f
  • Jaktorów, Fabryczna 2

Zachęcamy do oddawania głosów, udostępniania informacji oraz wspieranie projektu!

Więcej informacji (kliknij w obrazek):