Powrót do Kontakt

Komenda Hufca, Zespoły & Kluby

Kontakt do Komendy Hufca:

Adres:

Chorągiew Stołeczna ZHP
Hufiec Pruszków
ul. Jasna 2
05-804 Pruszków
NIP: 527-252-61-38
Konto bankowe: MBank 56 1140 1010 0000 2412 8400 1001
e-mail: pruszkow@zhp.pl

Komendant Hufca: pwd. Adrian Duszczyk
tel.: 661 085 328
e-mail: adrian.duszczyk@zhp.net.pl

Skarbnik Hufca: dh. Adrianna Król
e-mail: adrianna.krol@zhp.net.pl

Członkini Komendy Hufca ds. Kształcenia: pwd. Oliwia Jeżowska
e-mail: oliwia.jezowska@zhp.net.pl

Członkini Komendy Hufca ds. Programu: pwd. Marta Lipowska
e-mail: marta.lipowska@zhp.net.pl

Członek Komendy Hufca ds. Systemów informacyjnych: pwd. Krzysztof Krasoń
e-mail: krzysztof.krason@zhp.net.pl


Instruktorki Biura Hufca:
pwd. Anna Makowska   a.makowska@zhp.net.pl

Ewidencja GK:
Instruktor: pwd. Adrian Duszczyk
  661 085 328      ewidencja@pruszkow.zhp.pl

Kwatermistrz Hufca
Instruktor: Marek Leleniak
(dyżur na wezwanie)
  512 260 558      kwatermistrz.pruszkow.zhp@gmail.com

Instruktor Wsparcia Pracy Komendy
phm. Arkadiusz Mioduszewski
  500 391 008
  arkadiusz.mioduszewski@zhp.net.pl

w górę  

Kontakt do Komisji Rewizyjnej Hufca:
Przewodniczący: pwd. Patrycja Rutkowska
  791 646 724      rewizyjna@pruszkow.zhp.pl
Wejście na stronę Komisji Rewizyjnej Hufca

Kontakt do Komisji Stopni Instruktorskich Hufca:
Przewodniczący: hm. Michał Landowski
  785 552 755      ksi@pruszkow.zhp.pl
Wejście na stronę Komisji Stopni Instruktorskich

Zespół ds. Systemów Informatycznych:
Instruktor ds. Wsparcia Informatycznego
Instruktor: pwd. Paweł Horsztyński
  501 502 999       informatyka@pruszkow.zhp.pl

Zespół Zagraniczny Hufca:
Instruktor: dh Piotr Pawlina
  — — —       piotr.pawlina@zhp.net.pl

Zespół ds. Harcerskiej Izby Pamięci w Pruszkowie
Dyżury członków Zespołu odbywają się w drugie i czwarte czwartki miesiąca
w godzinach 18.00 – 19.30
(Pałacyk “Sokoła” – ul. Kościuszki 41)
  509 634 435, 796 550 990      izbapamieci.pruszkow.zhp@wp.pl

Kapelan Hufca ZHP Pruszków
Instruktor: ks. phm. Sylwester Lament

Klub Ratowniczy Hufca ZHP Pruszków:
Instruktor: pwd. Wiktoria Brylińska
  wiktoria.brylinska@zhp.net.pl
   hkr@pruszkow.zhp.pl

Harcerski Klub Specjalnościowy Harcerskiej Służby Zabezpieczenia:
Instruktor: pwd. Krzysztof Pawlina
  krzysztof.pawlina@zhp.net.pl
Fanpage FB

Harcerski Klub Żeglarski “Zjawa”:
Instruktor: dh. Urszula Kowalska
  urszula.kowalska@zhp.net.pl

Harcerski Klub Ekologiczno-Wędkarski
Instruktor: dh Marek Leleniak
(dyżur na wezwanie)
  512 260 558      marek.leleniak@zhp.net.pl

Instruktor ds. Promocji i Wizerunku
Administrator serwisu WWW
Instruktor: pwd. Karol Niciński
  501 018 464   karol.nicinski@zhp.net.pl

w górę  

Font Resize
Contrast