Harcerskie Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości

Już 12 listopada, o 10:00 w Warszawie odbędą się Harcerskie Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości.

Udział mogą wziąć trzyosobowe zespoły starszoharcerskie i trzyosobowe zespoły wędrownicze. Turniej odbędzie się na Strzelnicy Legii na ulicy Łazienkowskiej (wejście od ul. Czerniakowskiej). Udział jest całkowicie bezpłatny!

Zgłoszenia proszę kierować do pwd. Krystiana Radziejewskiego – krystian.radziejewski@zhp.net.pl – do niedzieli 6.11 do północy.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, oraz dokładna godzina strzelania zespołu zostanie przesłana w odpowiedzi na zgłoszenie. Podczas zawodów wymagane jest posiadanie pisemnej zgody prawnych opiekunów na udział w zawodach.

Strzelanie odbywa się w ograniczonym czasie 5 minut na 1 członka patrolu. Zawody rozgrywane są na broni KBKS. Dla najlepszych patroli przewidziane zostały nagrody.