Harcerski Start i zbiórka wyborcza

Przypominamy, że w najbliższa sobotę (23.09) odbywa się Zbiórka wyborcza dla osób na funkcjach instruktorskich w naszym hufcu. Głównym tematem będzie wybranie delegatów na zjazd ZHP.

Porządek obrad i regulamin

Tego samego dnia odbędzie się nasz Hufcowy Harcerski Start. Obędzie się on w ramach Pruszkowskiego Weekendu Fantastyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie (ul. Gomulińskiego).Tematem przewodnim będą gry planszowe. O 11 odbędzie się apel całego hufca rozpoczynający nowy rok harcerski. Następnie harcerze i zuchy wraz z innymi uczestnikami będą mogli sprawdzić się w turniejach przeróżnych gier takich jak: Carcassonne, Osadnicy z Catanu,Spiskowcy oraz turnieju Magic: The Gathering.

Zapraszamy serdecznie do udziału zuchy, harcerzy oraz wszystkich mieszkańców Pruszkowa.

Kliknij w obrazek a przeniesiesz się na wydarzenie na FaceBook’u 🙂